Business travel

Podpořte s námi rozvoj vaší firmy

down


Vaše vize, naše realita

Jsme zde, abychom vám pomohli přeměnit vaše firemní cesty a eventy na nezapomenutelné zážitky. Naši specialisté se o vaše přání postarají s maximální péčí. Navrhneme pro vás zajímavé itineráře a vše zorganizujeme za vás, podle vašich představ. Váš osobní travel designer vám bude stále k dispozici a operativně za vás vyřeší jakoukoliv situaci či změnu.

Nabízené služby

Incentivní cestyIncentivní cesty jsou skvělým nástrojem k motivaci týmů vaší firmy nebo k upevnění vztahů s vašimi obchodními partnery. Naplánujeme pro vás jedinečnou firemní cestu od A do Z s ohledem na vaše požadavky. Klademe důraz na detail, kvalitu služeb a zajímavý program. Abyste se mohli naplno věnovat utužování vztahů, rádi vás na cestě doprovodíme a operativně za vás vyřešíme jakoukoliv situaci či změnu ve vašem itineráři. Naše dokonalá znalost dané destinace zajistí hladký průběh celé akce.

concierge
concierge

Konferenční servisDíky bohatým zkušenostem na eventovém poli jsme připraveni zorganizovat firemní i kulturní eventy na nejvyšší úrovni s nabídkou mimořádných prostorů i skvělých hostů, ať už v Čechách nebo v zahraničí. Zorganizujeme pro vás exkluzivní pracovní semináře, inspirující workshopy, poutavé konference, veletrhy, představení nových projektů, i dokonalé prodejní a retail akce. Váš event proměníme v jedinečnou událost, který vaše hosty ohromí a posílí váš exkluzivní status.Prožijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE