Vy sníte, my realizujeme

Incentivní cesty, concierge a privátní cestování

down

Business travel

Incentivní cesty a cestovní aktivity firem v rámci věrnostních a motivačních programů zrealizujeme za vás, dle vaší konkrétní představy. Naším posláním je zajistit prvotřídní servis. Každý klient je pro nás výjimečnou příležitostí ukázat naše kvality a tomu odpovídá náš přístup.

concierge
concierge

Concierge

Jsme designéři privátního cestování a váš osobní i cestovní asistent 24/7/365. V našem slovníku není místo pro slovo "nemožné". Dostaneme vás na vyprodaný koncert i sportovní událost, zajistíme vám private jet do všech koutů světa nebo zorganizujeme cestu vašich snů.

O nás

Objevte s námi svět nevšedních zážitků a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky. Otevřeme vám dveře nekonečných možností díky našim profesionálním službám v oblasti privátního cestování, concierge a business travel.

concierge


Inspirace

Reference"Díky dlouholeté spolupráci s Tomášem je pro nás radost cestovat. Vážím si naprosté profesionality celého týmu a jejich pozornosti ke každému našemu přání.

 

slideS BPR Travel jsme byli na dovolené v USA a projeli národní parky. O nic jsme se nemuseli starat, vše bylo perfektně zajištěno.

 

slideDíky BPR Travel jsme si užili perfektní safari v Africe. Celý zážitek byl bezchybný, od ubytování v luxusních lodgích až po exkluzivní zážitky na safari.

 

slideVelice si vážíme individuálního přístupu celého týmu. Vždy jsme obdrželi několik tipů na základě našich požadavků a mohli prodiskutovat veškeré naše dotazy. Dovolená s BPR je pro nás vždy sázka na jistotu.

 

slide

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE