Latinská Amerika


Fascinující oblast plná bohaté historie a úchvatné přírody. Od majestátních pyramid v Mexiku, přes nádherné pláže Karibiku až po Jižní Ameriku. Celou Latinskou Ameriku lze objevovat skrze rozmanitost místních kultur, bohatou kuchyni a srdečné přijetí místních obyvatel. Prozkoumejte přírodní zázraky, jako jsou deštné pralesy Amazonie, majestátní sopky v Andách a nádherné hory a jezera Patagonie. Tato úchvatná krajina poskytuje nekonečné možnosti pro dobrodružství a objevování. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete navštívit slavné historické památky, užít si dovolenou na pláži nebo se vydat do divočiny, Latinská Amerika vás nadchne svou neuvěřitelnou rozmanitostí a pohostinností jejích obyvatel.

zeme-stat

Brazílie


Brazílie okouzluje svou rozmanitostí od tropických deštných pralesů a nekonečných pláží až po pulzující kulturu, slavný karneval v Riu a vášeň pro tanec, hudbu a fotbal.


Objevte více
zeme-stat

Peru


Peru je zemí bohatou na dědictví starých civilizací s úžasnými archeologickými nalezišti. Kromě toho nabízí ohromující přírodní scenérie a fascinující gastronomii.


Objevte více
zeme-stat

Argentina


Země s bohatou kulturní scénou, vášní pro tango a fotbal. Argentina je rájem pro všechny gurmány, ochutnejte vynikající steaky párovány s těmi nejlepšími víny.


Objevte více
zeme-stat

Chile


Chile je zemí fascinující kontrastů, přes pouště Atacama, impozantní Andské vrcholky a ledovce Patagonie s bohatou kulturní scénou. Chile láká na lahodná vína a pobřeží lemovaného pacifickým oceánem.


Objevte více
zeme-stat

Mexiko


Mexiko láká svou jedinečnou kombinací historických památek, fascinující kultury starých civilizací, rozmanitých chutí a barev, a nádherných přírodních scenérií od průzračných pláží po impozantní sopky a horské krajiny.


Objevte více
zeme-stat

Karibik


Karibik představuje ráj na zemi s blankytně modrými vodami a bílými písečnými plážemi, které nabízí dokonalou kombinaci odpočinku a dobrodružství, od potápění až po objevování historických koloniálních měst.


Objevte více
zeme-stat

Kuba


Kuba je ostrovem s bohatou historií a kulturou, kde se mísí koloniální architektura s tropickými plážemi a hudebním dědictvím. Užíjte si západy slunce se skleničkou pravého kubánského rumu na karibských plážích.


Objevte více
zeme-stat

Ekvádor


Zemí ohromující biodiverzity, kde se setkávají Andské vrcholky, deštné pralesy Amazonského džungle a pobřežní pláže Tichého oceánu. Tato malá země skrývá impozantní sopky a fascinující historická města s bohatým kulturním dědictvím.


Objevte více

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE