Polsko


Polsko vás zve k objevování svých malebných měst, úchvatných památek a působivé přírody. Připravte se na cestu do srdce Střední Evropy, kde se setkáte s pohostinnými lidmi a rozmanitým kulturním dědictvím. Polská města jako jsou Varšava, Krakov a Gdaňsk oživují minulost svými roztomilými uličkami a dobovou architekturou. Návštěva místních restaurací a trhů je nezbytná pro pochopení bohatosti polské gastronomie.

Hotely

zeme-stat

Platinum Mountain Hotel & SPA


Připravte se na nezapomenutelný pobyt v srdci polských hor, kde se snoubí komfort, pohostinnost a dokonalý odpočinek. Užijte si relaxaci a oživení ve wellness centru s širokou škálou lákavých procedur. Ochutnejte exkluzivní kulinářské speciality v restauraci s prvotřídními pokrmy, které osloví vaše chuťové buňky.

Caiman eco refuge

Heron Live Hotel Marina & SPA


Hotel nabízí nejen luxusní ubytování, ale také úžasný výhled na moře a moderní wellness centrum, kde můžete zapomenout na starosti a uvolnit tělo i mysl. Ať už plánujete romantický útěk nebo rodinnou dovolenou, Heron Live Hotel Marina & SPA splní Vaše očekávání a přinese vám nezapomenutelný pobyt u moře. Zažijte harmonii a klid v tomto přímořském ráji!

zeme-stat

Raffles Europejski


Prožijte nezapomenutelný pobyt v tomto historickém paláci, který se nachází v srdci Varšavy. Tento ikonický hotel zaujme svým nezaměnitelným stylem a dokonalým spojením tradičního šarmu s moderním pohodlím. Užijte si pobyt v prostorných a luxusně zařízených pokojích a apartmánech, které se pyšní původními prvky a nadčasovým designem. Ochutnejte lahodné pokrmy ve špičkových restauracích, relaxujte ve wellness centru nebo se vydejte na objevování krás a památek Varšavy.

Zážitky

zeme-stat

Privátní prohlídka historických měst 


Prozkoumejte bohatou historii a architekturu starobylých městských hradů, kostelů, pevností a dalších historických památek. Příběhy minulosti se zde skrývají za každým kamenem. 

zeme-stat

Wellness


Zažijte harmonii těla a mysli v polských wellness centrech! Vstupte do světa relaxace a obnovy, kde se péče o vaše zdraví stává prioritou. Odpojte se od každodenního stresu a dopřejte si chvíle oddechu ve vyhlášených lázních a wellness resortech po celém Polsku.

zeme-stat

Gdaňsk


Nechte se unést atmosférou města, které se stalo dějištěm důležitých událostí v historii, a ochutnejte autentickou polskou kuchyni v místních restauracích. Gdaňsk je také ideálním výchozím bodem pro objevování okolních malebných pláží a přírodních rezervací.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE