USA

Země nekonečných možností a fascinujících kontrastů. Od majestátních hor Skalnatého pohoří a Grand Canyonu, po světově proslulá velkoměsta jako New York, Los Angeles a Chicago. Prozkoumejte ikonické památky, stejně jako překrásné národní parky. Ať už si přejete zažít jedinečnou Broadway, prozkoumat divočinu Aljašky nebo navštívit koloniální města a procházet se po stopách zakladatelů národa, Spojené státy nabízejí nezapomenutelné zážitky pro každého.

Hotely

zeme-stat

Equinox Hotel New York


S Equinox Hotels, vstoupíte do světa, kde se setkává jedinečný luxus s energií New Yorku. Užijte si panoramatické výhledy na slavné pulzující město v elegantních pokojích a apartmánech.

zeme-stat

Baccarat Hotel New York


V hotelu Baccarat v srdci Manhattanu se snoubí dokonalý luxus se šarmem, který vám dopřeje útočiště pro všechna vaše městská dobrodružství. 


The Mark New York


Exkluzivní služby a prvotřídní vybavení vám zajistí nezapomenutelný pobyt, zatímco se ponoříte do světa módy, kultury a gastronomických zážitků. S designem od světových architektů a umělců nabízí The Mark jedinečnou atmosféru a styl.

Zážitky

zeme-stat

NHL a NBA


Vstupte do světa sportovních vášní v Americe. Zažijte neuvěřitelné basketbalové zápasy a hokejové akce v rámci NBA a NHL. Tyto zážitky Vám rozproudí krev a naladí srdce do tempa americké sportovní vášně.

zeme-stat

Broadway


Nezapomenutelnou noc zažijete na Broadwayi v srdci New Yorku, kdy vstoupíte do světa divadelního kouzla. Zažijte atmosféru této světoznámé divadelní čtvrti a nechte se unést výjimečnými představeními.

zeme-stat

Space X


Připravte se na nekonečné možnosti vesmírného dobrodružství se SpaceX! Sledujte, jak jsou hranice lidstva posouvány do nových dimenzí a jak se otvírají cesty ke hvězdám.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE