Kanada


Země nabízející nepřebernou škálu přírodních krás a kulturního bohatství. Kanada je známá svými nádhernými horami, křišťálovými jezery, majestátními ledovci a úchvatnými lesy. Prozkoumejte města jako Vancouver, Toronto nebo Montreal s jejich kosmopolitní atmosférou nebo se vydejte do divočiny a objevujte přírodní poklady této země. Kanada vás nadchne svou jedinečností a pohostinností.

Hotely

zeme-stat

Clayoquot Wilderness Lodge


Clayoquot Lodge nabízí luxusní únik do krásné a tiché kanadské divočiny. Nezapomenutelný zážitek zažijete hned na začátku pobytu, protože jediná možnost, jak se do lodge dostat je hydroplánem nebo lodí.

zeme-stat

Hazelton Hotel Toronto


Užijte si nezapomenutelný pobyt v srdci modního a uměleckého centra, kde se snoubí moderní elegance s útulnou atmosférou. Vychutnejte si gastronomické lahůdky v restauraci a dopřejte si drink v elegantním baru, kde se mísí světová kulinářská inspirace s místními chutěmi.

fairmont

Fairmont Chateau Lake Lousie


V srdci kanadských Skalnatých hor spočívá jedinečný klenot luxusu – Fairmont Chateau Lake Louise. S elegantním šarmem a nekonečnou krásou je toto útočiště v horách symbolem vrcholného pohodlí a noblesy. 

Zážitky

zeme-stat

Národní parky 


Ponořte se do divoké krásy kanadských národních parků. Objevte nekonečnou paletu přírodních divů, od impozantních hor po průzračná jezera. V každém parku najdete unikátní symfonii přírodního bohatství a divokého života.

zeme-stat

Vlakem přes Kanadu 


Prožijte nezapomenutelnou luxusní vlakovou cestu s panoramatickým výhledem skrz nádhernou kanadskou krajinu. Od divoké přírody až po nádherná jezera, tento vlakový zážitek vás zavede do srdce úchvatných scenérií a historických měst.

zeme-stat

Let helikoptérou 


Vzleťte do vzduchu a kanadskou přírodu nebo kosmopolitní města zažijte z nebeské perspektivy při letu helikoptérou. Proleťte se nad mrakodrapy, majestátními horami, křišťálovými jezery a národními parky, kdy Vám tyto pohledy navždy utkví v paměti.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE