Slunná Andalusie – Andalusie

down
Lokalita: Andalusie
Počet osob: 12
Rok: Září 2022

Prodloužit léto se vydala v půlce září skupinka dvanácti lidí, a to do slunné Andalusie.


Celá akce byla rozdělena na poznávací a odpočinkovou část. Cílové destinace byli dvě – úchvatná Sevilla a malebná Marbella. Celý trip začal v Seville, v jednom z nejteplejších měst v Evropě, kde nás španělský průvodce spolu s českým překladatelem provedli po významných památkách, mezi něž patří královský palác Alcázar či sevillská Katedrála, která je třetí největší katedrálu na světě.


Návštěva Španělska znamená také skvělé gurmánské zážitky, proto nechyběla návštěva několika tapas restaurací a barů. Jeden den jsme se vydali do městečka Carmona se zastávkou na olivové farmě. Tam se účastníci dozvěděli tajemství receptur, které se předávají již po několik desetiletí z generaci na generaci.


Po čtyřech dnech poznávání měst Andalusie jsme se přesunuli do pobřežní části Costa del Sol, do Marbelly. Po cestě jsme navštívili Rondu, kde se nachází nejstarší býčí aréna ve Španělsku, a unikátní vesničku Setenil de las Bodegas, která je postavena pod skalním převisem. Následně proběhli odpočinkové dny na pláži, kde skupina nachytala ještě poslední sluneční paprsky před odletem zpět domů. Jelikož účastníci byli akční, poslední den se ještě vydali pozorovat opice do brány Evropy – Gibraltaru.

slide
slide
slide
slide
slideProžijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE