Království – Jordánsko

down
Lokalita: Jordánsko
Počet osob: 6
Rok: Květen 2021

Projděte se vesmírnou krajinou na Zemi pouští Wadi Rum, kde se natáčel STAR TREK. Zažijte neopakovatelnou dávnověkou atmosféru skalního města Petra. Vznášejte se na hladině Mrtvého moře. To, a ještě mnohem více, Vám nabízí země nádherných výhledů – Jordánsko. Země plná rozmanitých vůní, kulturních odlišností, přátelských a štědrých obyvatel. V Jordánsku si přijde na své každý. Nabízí jak romantiku – pozorování padajících hvězd na otevřené obloze, západy a východy slunce nad sedmým divem světa či koupání v horkých pramenech – Hot Spring, tak i adrenalin, jízdou na čtyřkolkách po písečných dunách, …


V roce 2021 jsme uskutečnili přes složitost covidové doby fun trip pro 6členou partu kamarádů. Několik dní a nocí plných zážitků, adrenalinu a emocí z nádherného Jordánska. Jízdy v long jeepech, projížďka (zkoumání) na 4kolkách po poušti Wadi Rum, proslulé pouštní dostihy a možnost pocítit Ammán na vlastní kůži z pohledu místního. Nechybělo ani setkání se zástupcem české ambasády žijícím v Jordánsku či autentická večeře v domácím prostředí jordánské rodiny.


Za foto děkujeme: Benedikt Renč

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slideProžijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE