Amerika – Amerika

down
Lokalita: Amerika
Počet osob: 56
Rok: Srpen 2019

Amerika již dávno neplatí za divoký západ, ačkoliv právě atmosféra divokého západu, prašné pouště a v horku se vlnící Route 66 je pro mnohé návštěvníky lákadlem. Americký trip pro jednoho z našich klientů příjemně skloubil pracovní povinnosti se zážitky, které jsou typické pro slunný jihovýchod Spojených států.


Dle hesla „po práci legraci“ začal trip pracovní částí, což znamenalo účast a support na velké mezinárodní konferenci. Po skončení povinností začala část, na kterou se celý dvacetičlenný tým skutečně těšil.


Rozděleni do dvou skupin, podle toho, jestli preferují 2 nebo 4 rychlá kola, se účastníci vydali na cestu po slunné Floridě.


Příznivci kožených bund, řídítek a nízkého posedu si v Orlandu, hlavním městě okresu Orange County, vypůjčili stroje legendární motorkářské značky Harley-Davidson a s českým průvodcem se vydali na cestu na jih. Ovívaní poryvy větru z Mexického zálivu čekala na účastníky cesta pobřežím Floridy, na které nechyběla zastávka v legendárním Everglades. Národní park známý svými mokřady a životem specifické fauny i flóry (zejména aligátoři, krokodýli, pumy a kapustňáci) poznali účastníci tripu z paluby vznášedla.


Zpět v sedle Harleyů pokračoval trip jihem Floridy až na nejjižnější bod Spojených států amerických, kterým je na úrovni Bahamských ostrovů ležící Key West.


Fanoušci volantu a amerických vozů si na cestu Miami – Orlando vypůjčili legendární automobily Ford Mustang a během cesty stihli např. navštívit Kennedyho vesmírné středisko na Mysu Canaveral, potápět se u Floridského pobřeží a jako VIP hosté prozkoumat zábavní park filmové společnosti Universal Studios Florida.


Jsme rádi, že trip, který bychom si bez dlouhého přemlouvání užili po boku klienta, přinesl nadšené reakce a zážitky, na které účastníci jen tak nezapomenou.

slideProžijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE