Švýcarsko


Švýcarsko oplývá jedněmi z nejlepších lyžařských sjezdovek, a proto zde nabízíme řadu výjimečných lyžařských lokalit včetně některých z nejlepších středisek na světě. Zermatt, jemuž dominuje nezaměnitelný Matterhorn, je malebné městečko, které nabízí nejvyšší lyžování v Evropě ve výšce 3800 metrů. Svatý Mořic vyzařuje exkluzivitu v nádherném prostředí na břehu slavného zamrzlého jezera a s výhledem na pohoří Engadin. Švýcarsko je zkrátka zemí, která spojuje jedinečnou přírodu s luxusem a tradicí. Švýcarské hotely jsou synonymem prvotřídních služeb a detailní pozornosti vůči hostům. Wellness centra a spa oázy nabízí relaxaci na nejvyšší úrovni.

Hotely

zeme-stat

Bürgenstock Resort


Tato výjimečná destinace spojuje luxus s neuvěřitelnými výhledy na jezero Lucern a majestátní švýcarské Alpy. Každý krok je krokem ke kulinářským výšinám, wellness rozkoší a elegantnímu ubytování, které vám nabízí vrcholné pohodlí.

Caiman eco refuge

Kempinski St. Moritz


Svěží horský vzduch Vás bude provázet při Vašem pobytu v Kempinski St. Moritz. Užijte si pohodlí luxusních pokojů, relaxujte ve wellness centru nebo ochutnejte exkluzivní kulinářské lahůdky.

zeme-stat

Victoria Jungfrau


Navštivte vznešené útočiště ve švýcarských Alpách a ponořte se do nepřekonatelného pohodlí, kde se snoubí prvotřídní servis s dechberoucími výhledy. Užijte si dechberoucí výhledy na malebné horské scenérie díky kterým budete okouzleni švýcarským kouzlem.

Zážitky

zeme-stat

Panoramatické vlaky


Zažijte nekonečnou krásu Švýcarska v pohodlí panoramatických vlaků! Proplouvejte malebnými údolími, překračujte visuté mosty a projíždějte horskými tunely, zatímco švýcarská krajina ožívá před vašima očima. 

zeme-stat

Prohlídka hodinářství 


Zahajte nevšední výlet do světa hodinářské dokonalosti, kde prozkoumáte mistrovství ruční výroby a preciznost. Neopakovatelný pohled do světa hodinářského umění, kde každá vteřina vypráví příběh výjimečnosti.

zeme-stat

Čokoláda Lindt


Navštivte Lindt home of chocolate, kde se otevírá brána do světa čokoládové vášně. Projděte se historií, uvidíte mistrovské práce čokolatiérů a ochutnejte exkluzivní delikatesy.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE