Švédsko


Švédsko je domovem obrovského množství krajinných scenérií. Od hustých borových lesů a skalnatých hor na severu, přes zlatavé pláže na jihu až po stylová města, jako jsou Göteborg a hlavní město Stockholm. Poznejte kulturu Sámů a některé dovednosti pro přežití v divočině nebo se nechte překvapit, co všechno dokážete vytvořit z kusu ledu. Po celodenním výletě se můžete schoulit u krbu s šálkem svařáku nebo se vydat do vířivky a sauny. To je podle nás perfektní zakončení dne plného dobrodružství.

Hotely

zeme-stat

Arctic Bath


Tento jedinečný hotel a lázeňské středisko v severním Švédsku vám nabídne nezapomenutelný pobyt na hladině ledově modré řeky Lule, obklopené nádhernou arktickou krajinou. Zažijte relaxaci a regeneraci v jednom z kruhových lázní na hladině řeky, které se zdají jako skleněné krystaly na vodě, a nechte se unášet klidným tokem vody.

Caiman eco refuge

Nobis Hotel Stockholm


Hotel má útočiště v srdci Stockholmu, kde se setkávají švédská elegance a moderní luxus v jedinečném symfonickém tónu! S unikátním spojením přírodního prostředí a moderního designu vás Nobis okouzlí svou jedinečnou atmosférou a pohostinností. Užijte si vůni dřeva a svěžího mořského vzduchu, který Vám pohladí duši a rozjasní mysl.

zeme-stat

Bank Hotel


Zažijte nezapomenutelný pobyt ve švédském srdci Stockholmu, kde se elegance spojuje s pohodlím a pozorností ke každému detailu. Prozkoumejte stylové pokoje, které se vyznačují kombinací švédského designu a moderního vybavení, a užijte si neopakovatelnou atmosféru historického paláce. 

Zážitky

zeme-stat

Michelinská restaurace Frantzén


Vstupte do světa Frantzén, domova jedné z nejuznávanějších michelinských restaurací ve Švédsku. Zažijte nezapomenutelný gastronomický zážitek, který vás zavede na cestu po stopách umění a inovace v každém soustu.

zeme-stat

Sledování polární záře


Zapomeňte na běžné noční nebe a připravte se na neuvěřitelné divadlo světel! Sledujte, jak se závoje tajemných světelných paprsků tančí ve tmě, vytvářejíce nebeské obrazy plné barev a tvarů. Ponořte se do této přírodní symfonie, která vás omámí svou krásou a mystériem.

zeme-stat

Stockholm 


Projděte se po úzkých uličkách starého města Gamla Stan a nechte se unést atmosférou starobylých staveb a malebných náměstí. Ochutnejte lahůdky švédské kuchyně v útulných kavárnách a restauracích a poté se vydejte na nákupy do módních butiků a tržišť. Večer si užijte živou hudbu a noční život ve stylových barech a klubech města.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE