Španělsko


Španělsko není jen domovem sangrie, flamenca, paelly a siesty, ale může vám nabídnout mnohem víc. Vydejte se do Andalusie za krásnou architekturou a fascinující historií, do Baskicka za gurmánskou kuchyní a sklenkou vína z Riojy, na Kanárské ostrovy za pozoruhodnými písečnými plážemi sopečného původu nebo na Mallorku za výletem do Dračích jeskyní, jež vás zavedou k jednomu z největších podzemních jezer na světě!

Hotely

zeme-stat

Ikos Andalusia


Rezort, který nabízí nepřekonatelný zážitek z pobytu v jednom z nejkrásnějších koutů Costa del Sol. Ubytování v elegantních pokojích a apartmánech vás okouzlí svou pohodlností a moderním designem. Pro milovníky relaxace je k dispozici soukromá pláž s bílým pískem a tyrkysovým mořem, kde si můžete užívat slunce a klidu. Ochutnejte exkluzivní kulinářské speciality v restauracích a barech, relaxujte u bazénu s výhledem na moře a nechte se hýčkat profesionálními terapeuty ve wellness centru.

Caiman eco refuge

El Palace Barcelona


Nechte se oslnit hotelem v barokním stylu umístěném přímo v centru dění. Prožijte nezapomenutelný pobyt v tomto legendárním paláci, který ztělesňuje španělskou eleganci a luxusní pohostinnost. S bohatou historií a klenoty architektury vás El Palace okouzlí svou jedinečnou atmosférou a prvotřídním servisem. Od prvního momentu, kdy do něj vkročíte se budete cítit jakobyste se ocitli v době Ludvíka XVI.

zeme-stat

Marbella Club Hotel


Hotel, který je oázou klidu a komfortu, kde se spojují prvotřídní služby s krásou středomořského prostředí. Ubytování v prostorných pokojích a apartmánech je jistotou odpočinku a relaxace. Pro milovníky dobrého jídla je připraveno vybrané gastronomické zážitky v restauracích s výhledem na moře, kde Vám šéfkuchařské týmy připraví lahodné pokrmy ze čerstvých místních surovin.

Zážitky

zeme-stat

VIP lounge s cateringem na basketbal


Užijte si nejlepší výhledy na hru z komfortních sedadel VIP tribuny a nechte se hýčkat špičkovým cateringem a neomezenými občerstveními. Zážitek v VIP lounge vám přinese nezapomenutelné okamžiky v uvolněné atmosféře, kde se můžete těšit na basketbalovou akci jako nikdy předtím.

zeme-stat

Museo Atlántico Lanzarote


Toto jedinečné muzeum Vás zavede na neuvěřitelnou cestu pod hladinu Atlantského oceánu, kde objevíte podmořské sochy a umělecká díla. Prozkoumejte tajemství podmořského světa a užijte si jedinečný zážitek, který spojuje umění, přírodu a podmořskou krásu.

zeme-stat

VIP fotbal v Madridu


Sledujte zápas z exkluzivních VIP boxů nebo se ponořte do atmosféry hřiště přímo z VIP tribuny. Zážitek VIP fotbalu v Madridu Vám přinese nezapomenutelný okamžik spojený s tím nejlepším, co svět fotbalu má nabídnout. Připravte se na jedinečný zážitek plný vášně, vzrušení a luxusu, kdy budete mít možnost sledovat zápas v nejprestižnějších podmínkách.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE