Slovinsko


Nechte se okouzlit historií v malebných městech jako Ljubljana, kde se míchá středověká architektura s moderním šarmem a kde si užijete pohodu na příjemných náměstích. Projděte se úzkými uličkami Piranu na pobřeží, kde se historie střetává s nádhernými výhledy na moře. Slovinská příroda je úchvatná – prozkoumejte krásy Jezeru Bled s pohádkovým zámkem na ostrůvku a zasněženými Alpami v pozadí. Navštivte jeskyně Postojna a Škocjan, které vám odhalí fascinující podzemní svět. Ochutnejte lahůdky slovinské kuchyně, kde se tradice setkává s moderní kreativitou. Zkuste jedinečné speciality, jako je štruklji (těstovinový závin) nebo kraški pršut (slovinská varianta pršuta).

Hotely

zeme-stat

Vila Planinka


Vila zasazena do nádherné přírody, která Vás obklopí klidem a harmonií. Od elegantních pokojů po prostorné wellness centrum, každý detail je navržen tak, aby vaše pobyt byl nezapomenutelný. Objevte kouzlo Vila Planika, kde se Váš pobyt stane nezapomenutelnou cestou do krásy a relaxace.

Caiman eco refuge

Hotel Slovenija


Hotel se tyčí nad nádherným pobřežím slovinské riviéry, nabízejíc vám nejen ohromující výhledy, ale také dokonalé spojení s přírodou a mořským vzduchem. Užijte si prostorné a stylově zařízené pokoje, kde každý detail je navržen s ohledem na váš komfort a pohodlí.

zeme-stat

Hotel Kempinski Palace Portorož


Hotel, který je symbolem elegance a šarmu a kde každý detail vypráví svůj příběh. Od nádherně zařízených pokojů až po prostorné apartmány s dechberoucím výhledem na moře, každý koutek Vás zve k odpočinku a rozkoši.

Zážitky

zeme-stat

Sjezd divoké řeky na raftech 


Můžete si vychutnat nejen adrenalinovou jízdu, ale také pozorovat nádhernou přírodu z úplně nové perspektivy. S každým zákrutem řeky odhalíte další kouzla slovinského venkova a zažijete spojení s divokou přírodou v její nejpůsobivější podobě.

zeme-stat

Hledání lanýžů


Vydejte se společně s místními průvodci a ponořte se do hustých lesů a okouzlete své smysly vůní a chutí tohoto vzácného pokladu. Buďte součástí této tradice, která se předává z generace na generaci, a objevte magii lanýžů na vlastní kůži. Užijte si autentický zážitek plný dobrodružství, zvědavosti a luxusu, který vás zavede do srdce istrijské krajiny.

zeme-stat

Michelinská restaurace Hiša Franko 


Vstupte do světa lahodného umění gastronomie v restauraci Hiša Franko. Každé jídlo je jako malba na talíři, spojující prvotřídní sezónní suroviny s mistrovským kulinářským řemeslem. Připravte se na nezapomenutelný zážitek ze slovinské kucyhně. 

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE