Slovensko


Přírodní krásy Vysokých a Nízkých Tater vás okouzlí svými hřebeny, jezery a horskými potoky, nabízejícími nekonečné možnosti pro outdoorové dobrodružství. Navštivte barvitá města jako Košice a Žilinu, v kterých se dozvíte mnohé o historii této země. Nezapomeňte také na prozkoumání slovenské kuchyně, která vás překvapí autentičností a chuťovou paletou. Ochutnejte tradiční bryndzové halušky, výborné klobásy a kyselé polévky, které odrážejí bohatou kulturní tradici této země.

Hotely

zeme-stat

Hotel Lomnica


V úchvatném hotelu Lomnica se setkává luxus s horskou přírodou v srdci Vysokých Tater. Prožijte jedinečný zážitek v luxusních pokojích a apartmánech, které nabízejí nejen pohodlné ubytování, ale také nádherné výhledy na okolní vrcholky hor. Hotel Lomnica se pyšní svou moderní architekturou a špičkovými službami, které zaručují maximální pohodlí a spokojenost hostů.

Caiman eco refuge

SPA hotel Royal Palace


Vstupte do světa klidu a harmonie ve SPA hotelu Royal Palace! Prožijte únik od každodenního shonu a ponořte se do atmosféry naprostého uvolnění a regenerace. Ochutnejte lahodné pokrmy v restauracích, relaxujte v bazénech s termální vodou a nechte se hýčkat našimi profesionálními terapeuty, kteří Vám dopřejí osobní péči a pozornost, která vás unese do světa relaxace a regenerace.

zeme-stat

Grand Hotel Kempinski High Tatras


Elegantní a stylový hotel, který se tyčí nad horskými vrcholy Vám nabízí panoramatické výhledy, které Vám vezmou dech. Exkluzivní odpočinková destinace Vám přináší špičkový komfort a prvotřídní služby ve srdci slovenských Tater. Nechte se unést jejich krásou a luxusem úchvatného hotelu.  

Zážitky

zeme-stat

Wellness v Tatrách 


Ubytujte se v útulném hotelu obklopeném nádhernou přírodou a zažijte harmonii a klid v horském prostředí. Ponořte se do světa saun, bazénů a lázeňských procedur, které vašemu tělu dopřejí zaslouženou péči a relaxaci. Prožijte aktivní odpočinek při horských túrách či lyžování a pak se vraťte do wellness centra, kde necháte veškerý stres a napětí za sebou.

zeme-stat

Lyžování na Slovensku 


Vydejte se na nezapomenutelné lyžařské dobrodružství do slovenských hor! Ubytujte se v útulných horských chatách nebo luxusních hotelech, které Vám poskytnou vynikající servis a komfortní ubytování po náročném dni na svazích. Zažijte radost ze sjezdů po čerstvém sněhu, prozkoumejte malebné horské vesničky a ochutnejte místní speciality.

zeme-stat

Košice 


Druhé největší město Slovenska, se pyšní bohatým kulturním dědictvím a malebným historickým centrem. Ať už hledáte dobrodružství, kulturu nebo jen klid a relaxaci, Košice mají co nabídnout každému návštěvníkovi. Přijďte a nechte se unést kouzlem tohoto jedinečného města plného překvapení a krásy.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE