Řecko


Řecko, které je domovem úchvatné krajiny, pláží s tyrkysovým mořem a velkolepých historických památek, bylo vždy oblíbenou evropskou dovolenkovou destinací a my víme proč. V této krásné zemi je toho mnoho k vidění, takže rozhodnutí, kam se v Řecku vydat, závisí pouze na tom, jaký typ dovolené hledáte. Potřebujete dovolenou, která je především o odpočinku a relaxaci? Naxos, Milos a Zakynthos jsou nádherné ostrovní destinace, kde si můžete odpočinout a načerpat energii na pláži s knihou a poslouchat šumění oceánu. Toužíte po něčem živém, ale autentickém? Mykonos by pro vás mohl být tou pravou destinací. Pokud dáváte přednost dovolené s historickými a kulturními kořeny, objevte fascinující minulost Řecka v Aténách na pevnině. Žádná luxusní dovolená v Řecku by nebyla úplná bez objevování vynikající místní kuchyně. Během své návštěvy určitě ochutnejte místní mořské plody, čerstvě grilované maso a vynikající musaku, ale i lehčí kousky, jako je souvlaki a tzatziki s olivami a teplým chlebem.

Hotely

zeme-stat

Nobu Hotel Santorini


Butikový hotel, který se nachází na úchvatném severovýchodním pobřeží ostrova. Ubytování v našich luxusních pokojích a vilách vás okouzlí svou moderní elegancí a úchvatnými výhledy na modré egejské moře a útesy kalderi. Relaxujte u infinity bazénu, který se zdá splývat s nekonečným mořem a oblohou. 

Caiman eco refuge

Domes White Coast Milos


Tento resort je jako pohádkový sen, který se splní. Pyšní se prostornými a vkusně zařízenými apartmány a vilami, které nabízejí úchvatné výhledy na azurové vody Egejského moře. Je nejen místem pro luxusní ubytování a vynikající gastronomii, ale také prozkoumání krás a tajemství ostrova Milosu.

zeme-stat

Aristide Hotel


Od okamžiku, kdy vstoupíte do stylového lobby, až po každý detail Vašeho pokoje, cítíte se obklopeni atmosférou, která vybízí k relaxaci a odpočinku. Restaurace Vám přináší nejen lahodné pokrmy, ale také neopakovatelnou atmosféru, která zdůrazňuje každou chuťovou zkušenost. 

Zážitky

zeme-stat

Santorini


Zavítejte na ostrov snů a nekonečné krásy. Prožijte chvíle na jednom z nejmalebnějších míst na světě. Typické bílé domky s modrými střechami, malebné uličky a dechberoucí výhledy na Egejské moře. Zážitky zde jsou neomezené - prozkoumejte starobylé vesnice zasazené do skalních útesů, objevte neuvěřitelná archeologická naleziště, nebo si prostě jen užívejte relaxaci na úchvatných plážích.

zeme-stat

Privátní prohlídka Akropole


Prozkoumejte ikonický symbol antického světa, který Vám odhalí tajemství a příběhy tohoto úžasného místa. Ožijte minulost a prozkoumejte místo, kde se střetávaly mytické legendy a historické události.

zeme-stat

Plavba katamaránem


Ponořte se do klidného zvuku vln, pociťte vánek ve Vašich vlasech a pozorujte nekonečné šíře Egejského moře kolem Vás. Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství, kdy budete mít možnost navštívit nepopsatelně krásné zátoky, odlehlé pláže a malebná městečka, která Řecko nabízí.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE