Rakousko


Rakousko se pyšní neuvěřitelnými alpskými hřebeny, což z něj činí ráj pro milovníky horolezectví, lyžování a horské turistiky. Nabízíme hotely v řadě rakouských lyžařských středisek, kde jsou trvale dobré sněhové podmínky. Kromě pěkných vesniček je Rakousko proslulé také svou osobitou a chutnou alpskou kuchyní a živou aprés-ski scénou. Ať už si vyberete kterékoli středisko, sjezdovky jsou vždy snadno dostupné a v těsné blízkosti vašeho ubytování je také široký výběr barů a restaurací. Pro milovníky umění zároveň doporučujeme nevynechat Vídeň, elegantní hlavní město, které je kolébkou hudby a architektury.

Hotely

zeme-stat

Grossarler Hof


V Grossarler Hof se spojuje horská pohoda s luxusem pohostinnosti. Zažijete nezapomenutelný pobyt plný relaxace a osobního servisu v jednom z nejkrásnějších koutů Rakouských Alp. Obklopeni malebnou přírodou Grossarltalu se ocitnete v oáze klidu a harmonie, kde můžete načerpat novou energii pro vaše dobrodružství v horách.

Caiman eco refuge

Rosewood Vienna


V Rosewood Vienna se setkává nekompromisní luxus s bohatou kulturou a historií Rakouska. Ubytování v tomto hotelu znamená prožít nezapomenutelný pobyt v jedinečném prostředí vídeňského paláce, kde každý detail vypráví příběh. Chuťovou jízdu zažijete ve vyhlášených restauracích, kde špičkoví šéfkuchaři přinášejí inovativní gastronomické zážitky spojené s tradičními rakouskými chutěmi.

zeme-stat

DasPosthotel


Okouzleni nádhernými výhledy a čistým horským vzduchem se ocitnete v náruči přírody, která Vás obklopuje. Lokalita v srdci Tyrolska, kde se spojuje horská krása s luxusem a pohodlím nabízí nekonečné možnosti pro aktivní odpočinek a relaxaci. S moderním designem a ohleduplným přístupem k životnímu prostředí zažijete nezapomenutelný pobyt plný komfortu a klidu. 

Zážitky

zeme-stat

Lyžování v Alpách


Zažijte dokonalý lyžařský ráj v srdci Alp! Ponořte se do světa sněhu, kde se setkává špičkové lyžování s ohromujícími výhledy a nekonečnými možnostmi dobrodružství. Zrelaxovat můžete v útulných horských chatách a luxusních hotelech, které nabízí nezapomenutelný alpský zážitek.

zeme-stat

Koncert v ledové jeskyni


Poslouchejte živou hudbu, která se ozývá v každém zákoutí jeskyně, a nechte se unést melodiemi, které se odrážejí od křišťálových stěn. Každý tón se rozléhá ve vzduchu a tvoří atmosféru plnou magie a kouzla.

zeme-stat

Let balónem přes Alpy


Ponořte se do klidného vzdušného dobrodružství a vychutnejte si pohled na vrcholky hor, malebná údolí a zasněžená panoramata. Sledujte, jak se země pod vámi pomalu probouzí a vy získáte jiný a jedinečný pohled na svět.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE