Portugalsko


Portugalsko s úchvatným pobřežím, zvlněnými vinicemi a městy plnými historie vytváří destinaci s bohatou kulturou a tradicí. Klíčová portugalská města jsou fascinujícím výsledkem staletí cizí nadvlády, od Římanů po Maury, a jejich architektura a historie nadchne každého milovníka evropských dějin. I proto každá z lisabonských čtvrtí se může pochlubit svým jedinečným charakterem a atmosférou. Vedle prvotřídního vína je v Portugalsku také unikátní gastronomie, přičemž Algarve na jihu je proslulé zejména čerstvými rybami a mořskými plody. Ať už si vyberete prozkoumat historii uliček středověkých měst nebo relaxovat na pláži se sklenkou místního vína, vždy zažijete luxusní dovolenou.

Hotely

zeme-stat

Vermelho Melides


Na nádherném pobřeží Alentejo v Portugalsku najdete dokonalý únik do přírody v rezortu Vermelho Melides. S přímým přístupem k nedotčené pláži a okouzlujícím výhledem na oceán si užijete klid a relaxaci daleko od shonu města. Ochutnejte lahodné regionální speciality v restauraci, relaxujte u bazénu s výhledem na oceán nebo se vydejte na procházku po nádherných plážích a přírodních rezervacích.

Caiman eco refuge

The Lodge Porto Hotel


Exkluzivní boutique hotel, který Vás uvítá pohostinným prostředím a moderním designem, který zároveň zachovává historického ducha tohoto úchvatného města. Přátelský a pozorný personál se postará o Vaše potřeby a zajistí, aby jste si užili dokonalý pobyt a cítili se jako doma.

zeme-stat

L'And Vineyards


Nechte se unést kouzlem portugalského venkova a ponořte se do pohodlí elegantních vil, které se rozkládají uprostřed malebných vinic a olivových hájů. Každý pokoj je dokonale navržen s ohledem na Váš komfort a poskytuje úchvatné výhledy na okolní krajinu. Tento exkluzivní hotel je místem, kde se luxusní ubytování snoubí s autentickými zážitky a kulinářskými lahůdkami.  

Zážitky

zeme-stat

Soukromou lodí kolem pobřeží Algarve


Ponořte se do klidu a relaxace na palubě, kde se nechte hýčkat jemným šumem vln a oslnivými výhledy na útesy, jeskyně a zátoky. Užijte si svůj vlastní ráj na moři s možností zastávek na idylických plážích, kde se můžete koupat, šnorchlovat a slunit se na bílém písku.

zeme-stat

Exkurze do lokálních vinařství


Nechte se zavést do kouzelných vinic, kde budete mít příležitost setkat se s mistry vinařství a dozvědět se o procesu výroby vína od samotného začátku až po lahodnou lahvičku. Procházejte se po vinicích, ochutnávejte vzorky přímo z dubových sudů a poznejte tajemství správné degustace vína.

zeme-stat

Jeskyně Benagil 


Ponořte se do tajuplného světa jeskyní Benagil a objevte skryté poklady algarvského pobřeží! S průzkumem této ohromující přírodní atrakce se dostanete do srdce nádherných skalnatých útesů a úchvatných jeskyní, které vtahují do svého kouzla návštěvníky z celého světa. Proslulé písečné pláže a křišťálově čisté jeskyně Vás Benagil okouzlí svou přírodní krásou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE