Norsko


Norsko je domovem rozlehlých fjordů, rozeklaných pobřeží a zkrátka úchvatných přírodních scenérií. Na severu objevíte zimní říši divů, kde máte možnost spatřit polární záři, na jihu pak kulturní centra Bergen a Oslo. V zimě je severní Norsko dokonalou destinací k prozkoumání, od lákavých chat až po hotely ve sněhu a iglú. Prozkoumejte okolí na husky nebo si vyzkoušejte rybaření pod ledem a rafting. Pěší turistika je lákadlem číslo jedna a zahrnuje jak mírné stezky, tak náročnější trasy, kdy bude potřeba průvodce, protože si budete razit cestu po skalách a úzkých stezkách vedoucích k vrcholům.

Hotely

zeme-stat

Eilert Smith Hotel


Butikový hotel na norském pobřeží v srdci centra města Stavanger. S dechberoucím výhledem na fjordy a moderním skandinávským designem vás hotel Eilert Smith přivítá svou pohostinností a elegancí. Tento hotel má 12 exkluzivních pokojů, kde každý z nich má svůj jedinečný design s vysokým komfortem, klasický design a postele, ve kterých se Vám bude klidně spát.

Caiman eco refuge

Storfjord Hotel


Hotel se nachází na zalesněném svahu s nádherným výhledem na Storfjord a Sunnmørské Alpy. Nádherný výhled stojí za návštěvu, ale pravděpodobně oceníte i vůni laťkových roubených stěn a pocit klidu a oddechu od hlučného, ​​hektického všedního dne. Hotel má mnoho choulostivých prostorů ideálních pro dobrou konverzaci nebo klidnou chvíli s knihou a kávou.

zeme-stat

The Thief


V hotelu The Thief není krádež trestná, ale uměním. Odemkněte své smysly a nechte se unést do světa designu a elegance, který ožívá v každém koutě hotelu. Přijďte do hotelu The Thief a ukradněte si okamžiky luxusu, které vám zůstanou v paměti navždy. Ochutnejte kulinářské lahůdky ve špičkových restauracích, relaxujte ve wellness centru nebo se vydejte na objevování umění a kultury v okolí. 

Zážitky

zeme-stat

Pozorování velryb


Zažijte jedinečnou příležitost pozorovat majestátní tvory v jejich přirozeném prostředí. Buďte svědky jejich hravého chování v otevřeném oceánu. Tento nezapomenutelný okamžik Vám navždy zůstane v paměti.

zeme-stat

Sledování polární záře


Zažijte ten okamžik, kdy se příroda probouzí a dává Vám nahlédnout do světa, který se zdá být mimo dosah. Každý moment sledování polární záře je jako cesta do jiné dimenze, kde se čas zastavuje a vytváří se tajemná taneční show nebeského světla.

zeme-stat

Soukromé ledové lezení


Vydejte se na soukromou expedici na ledové lezení do norských hor, kde zažijete neuvěřitelný pocit dobytí ledového světa. Sledujte, jak se stěny ledovců vypínají nad vámi a překonávejte jedinečné výzvy ledového lezení se zkušenými průvodci.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE