Nizozemsko


Holandsko je zemí, která okouzluje svým jedinečným spojením bohaté historie, malebné krajiny a moderního designu. Holandská města, jako Amsterdam, Rotterdam a Utrecht, nesou pečeť architektonického mistrovství. Malebné kanály, historické domy a moderní mrakodrapy tvoří rozmanitou paletu městské elegance. Síť cyklostezek je protkaná celou zemi, což Holandsko činí ideálním místem pro cyklistiku. Projeďte se podél malebných kanálů a rozkvetlých luk na kole, abyste pochopili, proč Holanďané milují své jízdní kolo. Při své návštěvě rozhodně nevynechte tradiční holandské hospody, v kterých můžete ochutnat místní pivo a širokou škálu sýrů.

Hotely

zeme-stat

Canal House


Útulný úkryt v srdci města, kde objevíte harmonii mezi elegancí minulosti a pohodlím současnosti. Dokonalé spojení moderního designu a historické atmosféry, které je ideálním místem pro Vaše dobrodružství v Amsterdamu a pro autentičtější zážitek nezapomeňte navštívit exkluzivní restauraci, kde se setkávají tradiční recepty s moderním uměním vaření.

Caiman eco refuge

Pillows Maurits at the Park


Oáza klidu v srdci města Vás zve k objevení vyšší úrovně hostinnosti. Nechte se hýčkat špičkovým servisem a objevte gastronomické poklady restaurace, kde se míchají tradiční chutě s moderním twistem. Zde se setkává nekonečný luxus s domáckou atmosférou.

zeme-stat

Mainport Hotel Rotterdam


Mainport Hotel Rotterdam Vám poskytne dokonalý základ pro objevování dynamického města Rotterdam. Zažijte jedinečné kombinace moderního designu, pohodlných pokojů a prvotřídních služeb a to vše s úžasným výhledem na řeku Maas a blízkostí k hlavním turistickým atrakcím města.

Zážitky

zeme-stat

VIP květinová aukce


Připravte se na jedinečný zážitek, kdy se stanete svědkem výběru nejkrásnějších a nejvzácnějších květin přímo z holandských polí. Na této prestižní události se budete moci nechat unést vůní květin a okouzlit jejich pestrobarevnou paletou.

zeme-stat

Privátní ochutnávka sýrů


Užijte si exkluzivní zážitek, kdy budete moci objevovat širokou škálu tradičních i inovativních sýrů, které tato země nabízí. Budete mít možnost ochutnat místní speciality, které jsou vyráběny s láskou a vášní pro perfektní chuťový zážitek. S průvodcem, který sdílí své znalosti o výrobě sýrů a jeho historii, prozkoumáte bohaté dědictví nizozemského sýra.

zeme-stat

Zahrady Keukenhof


Zapomeňte na běžné pikniky a užijte si nezapomenutelný zážitek v jednom z nejkrásnějších kvetoucích rájů na světě. Piknikové koše plné lahodných dobrot Vám zaručí chutný zážitek, zatímco budete relaxovat v trávě a obdivovat nádherné květinové kompozice kolem sebe.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE