Německo


Německo je zemí, kde každý kámen nese stopy historie. Ulice plné historických budov, moderních galerií a tradičních trhů tvoří unikátní atmosféru každého města. Německá kuchyně v nich láká svou pestrostí a kvalitou. Chuťovky jako bratwurst, pretzels a schnitzel jsou neodmyslitelnou součástí německého stolu. Nezapomeňte ochutnat i některé z místních pivních specialit. Nejlépe si naplánujte dovolenou v období festivalů, jako například Oktoberfest v Mnichově nebo vánoční trhy v Norimberku, protože během nich uvidíte ulice plné radosti, hudby a tradičních řemesel.

Hotely

zeme-stat

Brenners Park-Hotel & Spa


Obklopeni krásou Schwarzwaldu a lázeňskou atmosférou Baden-Badenu, Vás tento hotel zve k odpočinku a regeneraci. S jeho dlouhou historií a tradicí poskytuje Brenners Park nezapomenutelný pobyt.

Caiman eco refuge

Telegraphenamt


Ikonický boutique hotel se nachází v památkově chráněné budově bývalého telegrafního úřadu. Stylové pokoje nabízí dokonalý odpočinek a relaxaci po dni plném objevování města. Zde je Váš každý krok krokem do minulosti, kde se setkává historie s moderním komfortem.

zeme-stat

Breidenbacher Hof


Symbol luxusu a elegance v srdci Düsseldorfu! Historická budova, která se pyšní bohatou historií a poskytuje nezapomenutelný pobyt pro každého hosta. Každý Váš krok je zde krokem ke kvalitnímu odpočinku a regeneraci v prostorných pokojích a luxusním wellness a spa centru.

Zážitky

zeme-stat

VIP Oktoberfest


Okouzlete své smysly lahodnými pochoutkami z místní kuchyně, které budou doprovázeny tradiční hudbou a veselými tanci. S VIP privilegiem budete mít možnost prožít Oktoberfest tak, jak ho zažije jen málokdo – s elegancí, luxusem a nezapomenutelným stylem.

zeme-stat

Zapůjčení trabantu


Vydejte se na neobvyklou cestu nostalgickým Německem se zapůjčením legendárního Trabantu! Vydejte se na dobrodružství po malebných německých silnicích, projeďte se kolem historických památek, malebných vesniček a úchvatných přírodních scenérií. 

zeme-stat

Neuschwanstein


Vstupte do světa pohádek s návštěvou Neuschwansteinu, jednoho z nejkrásnějších a nejznámějších zámků na světě! Procházejte se po královských komnatách, obdivujte nádhernou architekturu a pozorujte detaily, které vyprávějí příběh o jeho půvabu a mystice.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE