Malta


Malta, méně známý klenot ve Středozemním moři, leží jen kousek od italské Sicílie a severoafrického pobřeží. Tento malý ostrov oplývá krásou a půvabem, špičkovou gastronomií, luxusními hotely a písečnými plážemi. Malta je plná velkolepé barokní architektury, dekadentních měšťanských domů, rušných uliček se skrytými bary a kavárnami a stále rostoucí michelinskou gastronomickou scénou, která přímo vybízí k prozkoumání.

Hotely

zeme-stat

Casa Ellul 


Luxusní boutique hotel nabízí svým hostům ideální polohu pro poznávání Valletty. Původní viktoriánský palác s tradičními maltskými dřevěnými balkony a moderní soukromé terasy s dechberoucím výhledem - To vše najdete v Casa Ellul.

Caiman eco refuge

Corinthia Palace Malta


Vydejte se na cestu do nádherného Corinthia Palace Malta a objevte špičkový luxus a nekonečné pohodlí. Ubytujte se v elegantních pokojích a apartmánech, kde se budete cítit jako v pohádce. Prozkoumejte rozsáhlé zahrady, které nabízejí klid a relaxaci, a ponořte se do pravého ráje na Maltě.

zeme-stat

The Phoenicia Malta


Luxusní útočiště na ostrově slunce a historie! S výjimečným umístěním v srdci Valletty se otevírají dveře do kouzelného světa středomořského luxusu a pohostinnosti. Užijte si nekonečné výhledy na oceán a historickou architekturu, zatímco si dopřáváte prvotřídní pohodlí elegantních pokojů a apartmánů.

Zážitky

zeme-stat

Pronájem soukromé jachty 


Užijte si nevšední zážitek plavby po tyrkysových vodách Středozemního moře. Od relaxace na palubě až po adrenalinové vodní sporty, na soukromé jachtě si užijte dokonalý odpočinek nebo dobrodružství podle svého gusta.

zeme-stat

Valletta


Připravte se na záblesky historie a nekonečný luxus ve Vallettě, hlavním městě Malty! Projděte se uličkami starobylého města, kde se každý kámen nese s bohatou historií a odkazem na minulost. Zažijte návštěvu Valletty jako nikdy předtím, když se ponoříte do jejího bohatství, elegance a nevídaného půvabu.

zeme-stat

Ochutnávka olivového oleje


Otevřete své smysly pro vůně a chutě při testování olivového oleje na Maltě! Ponořte se do světa tradice a kvality, když ochutnáte prvotřídní oleje, které tato slunná středomořská destinace nabízí. Prohlédněte si olivové háje a uvidíte, jak se z plodů stromů tvoří zázraky v lahvi.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE