Maďarsko


Maďarsko, středoevropská země, je známé svými termálními lázněmi, bohatou historií a živou kulturou. Budapešť, s výraznou siluetou královského hradu nad Dunajem a slavným řetězcovým mostem, vám otevře bránu do této fascinující středoevropské země. Užijte si relaxaci v termálních lázních Gellért a navštivte největší termální jezero ve střední Evropě v Hévízu. Projděte si vinice na sever od Balatonu a ochutnejte rozmanité maďarské speciality na rustikálních trzích. Vychutnejte si lahodná maďarská vína a při tom se nechte unášet bohatou kulturou této středoevropské destinace.

Hotely

zeme-stat

Anantara New York Palace Budapest Hotel


Prožijte magický pobyt v paláci plném historie, kde se setkává luxus s kouzlem Budapešti. Ochutnejte lahodné pokrmy v restauraci, kde se tradiční maďarská kuchyně spojuje s moderními trendy, a nezapomeňte si dopřát osvěžující koktejl v elegantním baru. A co víc? S lázeňským centrem plným relaxačních zón a wellness procedur se budete cítit jako v nebi.

Caiman eco refuge

Matild Palace, a Luxury Collection Hotel


V luxusních pokojích a apartmánech se setkává tradice s moderními prvky, zatímco v restauracích se vaše chuťové buňky budou těšit na nezapomenutelné gastronomické zážitky. Uprostřed hektického městského života si dopřejte chvíle odpočinku a relaxace v lázeňském centru, které nabízí širokou škálu péče o tělo i mysl. A co ještě víc, díky výhodné poloze v srdci Budapešti budete mít snadný přístup k místním atrakcím a zážitkům.

zeme-stat

Párisi Udvar Hotel Budapest 


Prožijte jedinečný pobyt v nádherně restaurovaném paláci s dechberoucí architekturou, která oplývá nádherou a kouzlem minulých dob. Nechte se pohltit neopakovatelnou atmosférou elegantních pokojů a apartmá, které spojují luxus s pohodlím. Díky vynikající poloze hotelu budete mít snadný přístup k nejvýznamnějším památkám a atrakcím Budapešti, jako je Parlament, rybářská pevnost a řetězový most.

Zážitky

zeme-stat

Večerní plavba po Dunaji 


Vydejte se na exkluzivní loď, která Vás zavede na fascinující cestu po největší maďarské řece. Užijte si skvělou večeři s tradičními maďarskými pokrmy a vybranými víny, zatímco se budete těšit na panoramatické výhledy na město z paluby lodi.

zeme-stat

Termální lázně 


Nechte se unášet teplými vlnami termální vody, která obnovuje energii a posiluje vaše zdraví. Návštěva maďarských termálních lázní je nejen cestou k fyzickému a duševnímu uvolnění, ale také zážitkem, který vám přinese dobrodružství a odpočinek ve středu kouzelného maďarského krajinného ráje.

zeme-stat

Restaurace Platán Gourmet


Večer strávený zde bude nezapomenutelným gastronomickým zážitkem, který osloví vaše smysly a přinese vám nové perspektivy na svět kulinářského umění.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE