Itálie


Renesanční Itálie otevírá bohatý svět pro všechny cestovatele, kteří touží po neopakovatelných zážitcích. Itálie je kombinací kosmopolitní kavárenské kultury a nákupů spolu s romantickými projížďkami na gondolách a vynikající kuchyní. Pokud chcete poznat unikátní historii a kulturu tohoto národa, můžete se vydat na prohlídku Florencie. Jestli naopak sníte o dovolené u moře, rozhodně Vás nezklame krásné pobřeží Amalfi se svými útesy, kaskádami pestrobarevných domů, citronovými háji a olivovníky na terasovitých svazích. Další okouzlující destinací je ostrov Sicílie, plný umění, historie, dechberoucích výhledů a také vynikajícího jídla. Pro milovníky zimních radovánek pak alpské sjezdovky představují dokonalý zimní ráj.

Hotely

zeme-stat

Forestis Dolomites


Unikátní hotel postavený v minimalistickém a moderním stylu, každý pokoj nabízí úchvatné výhledy na Dolomity. Skvělá gastronomie i luxusní spa. Ať už toužíte po aktivním odpočinku na horách nebo po relaxaci a obdivování krásy alpského panorama, zde najdete ten nejlepší horský zážitek.

Caiman eco refuge

Lefay Resort & SPA Dolomiti


Úchvatný resort navržený tak, aby harmonicky splynul s přírodou, vybízí k fyzickým aktivitám, ale i k dokonalému odpočinku a relaxaci. Přijďte a objevte krásu a klid v horském ráji italských Dolomitů.

zeme-stat

Anantara Convento di Amalfi Grand Hotel


Pobyt v tomto hotelu na okraji útesu na pobřeží Amalfi může připomínat náboženský zážitek - a to z dobrého důvodu, objekt se nachází v bývalém klášteře.

Zážitky

zeme-stat

Sběr bílých lanýžů 


Představuje jedinečný zážitek pro milovníky gastronomie a přírody. Bílé lanýže patří mezi velké vzácnosti a právě v této oblasti můžete zažít jejich sběr, což přináší neopakovatelný pohled do světa sběračů a jejich dovedností při hledání této vzácné delikatesy.

zeme-stat

Zimní sporty v Itálii 


Dolomity jsou vynikající destinací pro milovníky zimních sportů, své zśi zde najdou lyžaři a snowboardisti, ale také skialpinisti a běžkaři. S impozantními horskými vrcholy, rozsáhlými sjezdovkami a malebnými trasami nabízejí širokou škálu možností pro všechny druhy zimních dobrodružství.

zeme-stat

Degustace vín 


Degustace vín ve vinařství Amandum slibuje jedinečný zážitek v srdci malého rodinného podniku. Toto vinařství se věnuje vášni a tradici, a přivítá vás s exkluzivním menu, které využívá lokální suroviny a harmonicky je kombinuje s vybranými víny.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE