Island


Island nabízí nekonečný seznam geologických zázraků. Ti, kdo hledají dávku adrenalinu, se mohou vydat na pěší túru po ledovcích, prozkoumat starobylé lávové tunely nebo se vydat na vzrušující dobrodružství na sněžných skútrech. V pomalejším tempu můžete proplout mezi tektonickými deskami v srdci národního parku Thingvellir, odpočinout si v jedné z mnoha termálních lagun nebo prozkoumat islandskou krajinu na koni.

Hotely

zeme-stat

Eleven Deplar Farm 


Legendární hotel ve stylu art deco, od dob svého největšího rozkvětu ve 20. letech 20. století až po současnost, je jedním z nejhonosnějších hotelů v Brazílii s dlouhým seznamem slavných hostů a s výhledem přímo na pláž Copacabana.

Caiman eco refuge

The Reykjavik EDITION 


Ekologická rezervace o rozloze 53 000 hektarů, která se nachází v srdci brazilského Pantanalu, jednoho z nejvýznamnějších mokřadů na světě, kde se nachází jedna z největších koncentrací volně žijících zvířat v Americe.

zeme-stat

Umi Hotel 


Stylový a moderní luxusní hotel se střešními lázněmi se nachází v exkluzivní čtvrti Jardins v Sao Paulu, obklopen množstvím módních butiků, skvělých restaurací a uměleckých galerií. Tento hotel se stává domovem daleko od toho Vašeho.   

Zážitky

zeme-stat

Sledování velryb 


Prožijte nezapomenutelné dobrodružství ve světě vodních obrů. Vydejte se na plavbu, kde se Vaše srdce rozbuší při každém výdechu a pohybu ocasu. Zde zažijete taneční vystoupení v oceánském divadle, které je jen pro Vás.

zeme-stat

Landmannalaugar


Vítejte v kouzelném ráji barevných hor v Landmannalaugar, islandské perle skryté v srdci divokého islandského vnitrozemí! Toto jedinečné a nádherné území nás vítá pestrobarevnými sopecnými pláštěmi, horkými prameny a malebnými horami.

zeme-stat

Blue Lagoon 


Pociťte nezapomenutelný okamžik, kdy se ponoříte do teplých, azurově modrých vod termální laguny. Nechte se unášet klidem a harmonií tohoto jedinečného přírodního jezera, obklopeného lávovými poli a tajemnými horami. Blue Lagoon Vám nabíne odpočinek ve středu islandské krajiny.  

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE