Francie


Francie se může pochlubit městy s bohatou historií, kulturou a okouzlující krajinou. Je to také země, která si zakládá na své kultuře, literatuře a umění, což ji činí jedním z nejvýznamnějších kulturních center světa. Žádná první dovolená ve Francii by nebyla ale úplná bez výletu do Paříže, které je proslulé svými malebnými scenériemi, exkluzivními butiky, uměleckými místy a fantastickým jídlem. Pokud si chcete dopřát luxusní dovolenou ve Francii, doporučujeme výlet na Azurové pobřeží, kde se můžete opalovat a popíjet koktejly na okouzlující Francouzské riviéře.

Hotely

zeme-stat

Maybourne Riviera


Zavítejte do luxusu na Maybourne Riviera, kde se skloubí špičková elegance s nádherným pobřežím. Pohádkové pokoje s panoramatickým výhledem na tyrkysovou modř Středozemního moře. Každý den bude plný slunečných pláží, výletů na jachtě a relaxace v nádherném wellness centru.

Caiman eco refuge

Le Meurice 


Váš pokoj, kde se smíchává klasicismus s moderním designem a odkud se vám naskýtá pohled na nekonečnou krásu Paříže, na Vás čeká v Le Meurice. Vychutnejte si exkluzivní gastronomii pod taktovkou šéfkuchařů, kteří proměňují každý pokrm v umělecké dílo.

zeme-stat

Plaza Athénée


Hotel Plaza Athénée není obyčejným hotelem, který by byl věrný svému výjimečnému městu. Zde, na prestižní Avenue Montaigne, stromy lemovaném bulváru francouzské módy, tento hotel hrdě nabízí hostům to nejlepší z Paříže.

Zážitky

zeme-stat

Privátní tour do Louvru


Vstupte do srdce umění a historie a užijte si exkluzivní přístup k mistrovským dílům od Mony Lisy po Venuši z Milo, a to v soukromí s průvodcem, který zprostředkuje každý detail a zasvětí vás do světa umění bez davů a shonu. Každý okamžik se stane intenzivním prožitkem v srdci uměleckého pokladu.

zeme-stat

Privátní prohlídka sklepů šampaňského 


Prozkoumejte podzemní sklepy renomovaných šampaňských domů, sledujte proces výroby od vinic po degustaci v útulném prostředí. Odborný průvodce vás provede klenbami plnými láhví s hlubokou historií, uměním a dokonalostí, zatímco se setkáte s tajemstvím bublajícího zlata!

zeme-stat

Návštěva michelinské restaurace 


Francie, země světoznámé kulinářské kvality a bohaté tradice vám nabízí gastronomický zážitek na špičkové úrovni. Michelinské restaurace vám zaručují nejen nejlepší kulinářské zážitky, ale také exkluzivní atmosféru a profesionální obsluhu. Užijte si širokou škálu předkrmů, hlavních jídel a dezertů, které budou probouzet vaše chuťové buňky a přinášet vám radost a potěšení.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE