Finsko


Finsko se svým obrovským množstvím krásných jezer, ostrovů a národních parků je skvělou volbou pro aktivní cestovatele. Zasněžená divočina umožňuje ve Finsku zažít opravdu velkolepé zážitky a aktivity. Vydejte se na safari na sněžných skútrech, což je kouzelný a vzrušující způsob cestování touto krajinou, nebo si v pomalejším tempu vyzkoušejte přírodní krásy při jízdě na saních husky. Během pobytu v Laponsku by žádná návštěva nebyla úplná bez nezapomenutelné soukromé prohlídky vesničky Santa Clause a následné kouzelné jízdy na sobích saních zasněženým lesem. Finské Laponsko je zároveň jedním z nejlepších míst na světě, kde spatřit polární záři.

Hotely

zeme-stat

Octola


Exkluzivní chalet s tajným umístěním uprostřed finské divočiny. Dopřejte si gurmánských zážitků připravených privátním kuchařem. Odpočiňte si a přenechte starosti na svém komorníkovi, nebo se vydejte na skútrech pozorovat polární záři v absolutním soukromí panenské přírody.

Caiman eco refuge

Arctic TreeHouse Hotel


Unikátní souznění luxusního komfortu, místních tradic a moderního severského stylu v jednom hotelu s překrásnými výhledy na zasněženou polární scenérii. Objevte krásu a ticho, které vás čeká v Arctic Treehouse Hotel - kde se splní vaše sny o dokonalém útěku do přírody.

zeme-stat

Glass resort


Resort, kde ožívá půvab Arktidy díky proskleným iglú, ze kterých můžete sledovat dechberoucí podívanou, odehrávající se na hvězdné obloze. Každé iglú nabízí unikátní zážitek, přinášející vám nezapomenutelnou atmosféru spojení s přírodou.

Zážitky

zeme-stat

Jízda se psím spřežením


Připravte se na nezapomenutelnou jízdu se psím spřežením, kde se setkáte s týmem vytrvalých a energických psů, kteří vás ponesou do malebných krajin plných překvapení. Nechte se unášet rychlým tempem, zatímco se vznášíte přes zasněžené pláně nebo podél malebných lesních stezek finské divočiny. 

zeme-stat

Sledování polární záře


Spatřete přírodní fenomén tančících barev na obloze. Zavedeme Vás do srdce arktické divočiny, kde budete mít jedinečnou příležitost pozorovat toto ohromující přírodní divadlo ve své plné kráse. Připravte se na dobrodružství, které vás pohltí do svého kouzla, a na zážitek, který vám zůstane v srdci navždy.

zeme-stat

Jízda na sněžných skútrech


S profesionálními průvodci se vydáte na dobrodružnou trasu, kde si užijete nezapomenutelný pocit svobody a vzrušení. Jízda na sněžných skútrech je skvělou volbou pro každého, kdo hledá dobrodružství ve sněhu!

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE