Dánsko


Dánsko, skandinávská země ležící v severní Evropě, je známé svými půvabnými městy, krásnou přírodou a šťastným životním stylem. Malebná města, cyklistické stezky a barevné domy v Kodani vás vtáhnou do uvolněného dánského tempa života. Prozkoumejte ostrovy jako Fyn se zelenými poli a středověkými vesnicemi a užívejte si klid na čistých plážích. Dánská gastronomie, plná farmářské čerstvosti a kulinářské kreativity, vás přímo ohromí.

Hotely

zeme-stat

Nimb Hotel 


Nimb hotel, umístěný v srdci Kodaně, je nejen luxusním útočištěm, ale také symbolem dánského pohodlí a elegance. Historické budovy zdobí nádherná architektura a interiéry spojují moderní design s prvky starého světa, vytvářející atmosféru, která zanechává nezapomenutelný dojem.

Caiman eco refuge

Manon Les Suites 


Manon Les Suites představuje harmonickou směs elegantního bydlení a udržitelného životního stylu. Prostorné apartmány jsou zařízeny s ohledem na přírodu a vaše pohodlí. Buďte součástí snahy o zachování krásy naší planety, aniž byste museli ustupovat ze svého luxusu a pohodlí.

zeme-stat

Hotel Danmark 


Hotel Danmark je místem, kde se elegance setkává s pohodlím v srdci Kodaně. Smaragdová barva, která se prolíná celým hotelem a minimalistický skandinávský styl vytváří přijemnou atmosféru. Unikátní výhled na ohňostroj v parku Tivoli za letního večera je pak třešničkou na dortu.

Zážitky

zeme-stat

Exkluzivní plavba lodí v Kodani 


Prozkoumejte krásy Kodaně z jedinečné perspektivy při exkluzivní plavbě lodí po malebných kanálech města. Nechte se unášet atmosférou tohoto kouzelného města a obdivujte ikonické budovy jako Amalienborg, Christiansborg a slavnou Malou mořskou vílu.

zeme-stat

Michelinská restaurace Geranium


V restauraci Geranium se setkáte s mistrovskou kreativitou šéfkuchařů, kteří pracují s místními sezónními surovinami a přinášejí na váš talíř pravé umění. Každé jídlo je pečlivě připraveno s ohledem na detail a vášnivě prezentováno, aby vás nadchlo nejen chuťově, ale i vizuálně.

zeme-stat

Privátní prohlídka Amalienborgu 


Prozkoumejte dědictví dánské královské rodiny s exkluzivní privátní prohlídkou Amalienborgu. Nechte se unést nejen krásou, ale také bohatstvím dějin této královské rezidence a prožijte nezapomenutelný okamžik v srdci dánského království. Užijte si tento okamžik v klidu a soukromí.  

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE