Chorvatsko


Chorvatsko je krásná země s dlouhými pobřežními úseky a více než tisíci ostrovy. Střetává se zde historie, kultura a nádherná krajina s průzračným mořem a skalnatými zátokami. Dovolená v Chorvatsku je také skvělá pro pěší turistiku. Historická města Dubrovník a Záhřeb nabízejí skvělou architekturu a umělecké galerie. Víno v Chorvatsku je jedinečné a každý vinař má svůj vlastní příběh. Zažijte ochutnávku vína a olivového oleje s místními a navnímejte tak jejich životní styl. Ať už se jedná o romantický výlet ve dvou, nebo o dobrodružství, zažijete nezapomenutelné zážitky, které obohatí vaši dovolenou.

Hotely

zeme-stat

Villa Nai 3.3


Přivítejte luxus a intimitu ve Villa Nai 3.3 - skrytém klenotu uprostřed nádherné přírody. Tato elegantní vila nabízí dokonalý únik z každodenního shonu a přivádí vás do náruče klidného ráje. S luxusním vybavením a moderním designem vás Villa Nai 3.3 pohladí svým pohodlím a nadčasovou elegancí.

Caiman eco refuge

Hotel Bellevue Dubrovnik


Luxusní hotel tyčící se nad azurovými vodami Jaderského moře, nabízí nádherné výhledy a nezapomenutelný pobyt. Prožijte dokonalý odpočinek na pláži nebo si dopřejte relaxaci v luxusním wellness. Každý pokoj je oázou klidu.

zeme-stat

Maslina Resort


Vstupte do světa nesmírné krásy a odpočinku v chorvatské krajině. Zde se setkává rustikální elegance s moderním pohodlím a poskytuje dokonalý únik z každodenního shonu. Prožijte harmonii mezi luxusem a přírodou v prostorných a elegantních pokojích, které dokonale splývají s okolní krajinou.

Zážitky

zeme-stat

Dubrovník 


Objevte kouzlo Dubrovníku, perly Jaderského moře, která láká svou bohatou historií, malebnými uličkami a úchvatnou přírodní krásou. Procházejte se po městských hradbách, které oplývají středověkým šarmem a nabízejí nádherné výhledy na azurové moře.

zeme-stat

Wellness pobyt


Zažijte dokonalé spojení luxusu a přírodní krásy v jednom z úžasných wellness resortů podél jadranského pobřeží. Užijte si rozmanité wellness procedury, od masáží po lázeňské koupele, které vám pomohou odstranit stres a znovu nabrat energii. 

zeme-stat

Ochutnávka vína na Istrii


Prozkoumejte fascinující svět místních vinařství a jejich lahodných vín, která odrážejí bohatou historii a kulturu regionu. Vydejte se na cestu za poznáním unikátních odrůd a technik zpracování, zatímco ochutnáte různorodé a vysoce kvalitní vína, která vám představí Istrii jako skvostnou vinárenskou destinaci.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE