Anglie


Anglie, koruna Britských ostrovů, je zemí, kde se mísí majestátní historie, moderní inovace a kouzlo malebné krajiny. Tato fascinující destinace je plná kontrastů a nabízí nekonečnou škálu zážitků pro každého cestovatele. Navštivte hlavní památky nebo zažijte netradiční zážitky. Ať už vás zajímá trekking, muzea v Londýně nebo toulky po starožitnictvích a malebných vesničkách. Máte-li chuť na kurz vaření na venkově, dobrodružství na autentické farmě, lov lososů nebo trochu Shakespeara, své dny zde můžete vyplnit aktivitami vhodnými pro celou rodinu.

Hotely

zeme-stat

Shangri-La, The Shard


Londýn u nohou. Hotel, kde se spojuje neuvěřitelný výhled s nepřekonatelným komfortem. Představte si nekonečný výhled na ikonickou londýnskou panoramu z nejvyššího mrakodrapu ve Velké Británii.

Caiman eco refuge

The Ned


Luxus a elegance, kde se spojuje historie s moderním přepychem v srdci britské metropole. Nechte se hýčkat ve vybraných restauracích a barech. Každý pokoj a apartmán je navržen tak, aby poskytoval nejvyšší úroveň pohodlí a exkluzivity. The Ned vám zpříjemní Vaše prozkoumávání Londýna. 

zeme-stat

Lympstone Manor


Hledáte dokonalou kombinaci elegance a luxusu v srdci anglické krajiny Devon? V Lympstone Manor se spojuje špičkový design s jedinečným pohledem na malebné okolí. Půvab tohoto historického zámečku, který se tyčí nad úchvatným anglickým venkovem nabízí dokonalou kombinaci tradice, pohodlí a exkluzivity.

Zážitky

zeme-stat

Aqua Shard restaurace 


Aqua Shard nabízí nejen nádherný výhled na Londýn, ale také jedny z nejlepších pokrmů současné britské kuchyně. Báječná restaurace, kde si můžete vychutnat a zamyslet se nad prožitým dnem a zároveň sledovat, jak dole pod vámi plyne svět.

zeme-stat

Wimbledon


Zajímá Vás šampaňské, nádherné anglické slunce a samozřejmě tenis světové úrovně? To vše vám nabídne Wimbledon - nejslavnější tenisový turnaj na světě, při kterém zažijete vzrušení ze sledování největších tenisových hvězd.

zeme-stat

Privátní prohlídka paláců


Připravte se na jedinečný pohled do historie s privátní prohlídkou královských paláců. Každý krok Vás zavede do éry králů a královen, do srdce anglického královského dědictví. Prozkoumejte nejprestižnější rezidence monarchů. 

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE