Thajsko


Thajsko, jedno z nejpopulárnějších turistických rájů, poskytuje nekonečný zážitek, kde se setkávají fascinující kultura, bohatá historie a nádherná příroda. Bangkok, hlavní město Thajska, vás vtáhne do svého pulzujícího života a zároveň nabídne klidná zákoutí s impozantními buddhistickými chrámy, jako Wat Pho a Wat Arun. Historická města Ayutthaya a Sukhothai odhalují bohatství thajské minulosti. Ostrovy Phuket, Koh Samui a Krabi nabízí dokonalý odpočinek s možností vodních dobrodružství. Thajská kuchyně je slavná po celém světě. Pikantní tom yum, chuťově bohaté pad thai a osvěžující mango sticky rice jsou jen některé ze specialit, které si můžete vychutnat na thajských trzích a restauracích.

Hotely

zeme-stat

Rosewood Bangkok


Zavítejte do luxusu v srdci Bangkoku - v Rosewood Bangkok, kde se elegancí a moderní rafinovanost spojují, aby vytvořily jedinečný azyl pro cestovatele s nejvyššími nároky!

Caiman eco refuge

Six Senses Samui


Vstupte do světa přepychového klidu na Six Senses Samui - kde se spojuje luxus s ohromujícím výhledem na Thajský záliv a kde váš pobyt přináší nekonečné momenty pohody!

zeme-stat

Keemala


Jedinečné vily s moderním designem a autentickými thajskými prvky. Každý krok vás zavede do světa nádherných zahrad a neopakovatelného klidu, který vám umožní odpočinout od shonu každodenního života.

Zážitky

zeme-stat

Návštěva slonů 


Procházejte se se slony pod stínem tropických stromů, pozorujte jejich hravost a užijte si krásné chvíle sdílené s těmito nádhernými tvory. Každý okamžik je jako pohádka, když vytváříte nevídané spojení mezi člověkem a přírodou.

zeme-stat

Kánoje 


Nasajte atmosféru úžasných vápencových skal, které se tyčí z vody jako strážci tajemství zátoky. Plujte přes klidné vody a objevujte skryté jeskyně, kde příroda tvoří úžasné sochy a architektonická divadla.

zeme-stat

Treepod


Obklopte se ptačí perspektivou a užijte si exkluzivní restauraci ve stromových domečcích, které se skládají harmonicky s okolní přírodou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE