Singapur


Singapur, moderní metropole, kde se snoubí impozantní architektura a tradiční exotika, nabízí návštěvníkům nekonečné možnosti prozkoumání a objevování. Singapur se pyšní panoramatickým moderním designem, který odráží jeho prosperitu. Mrakodrapy jako Marina Bay Sands a Gardens by the Bay vytvářejí působivou siluetu, zatímco historické budovy v čtvrti Chinatown a Little India poskytují pohled do minulosti. Navzdory svému městskému charakteru Singapur nezapomíná na zeleň. Botanická zahrada, která je zařazena na seznam světového dědictví UNESCO, nabízí útočiště od ruchu města.

Hotely

zeme-stat

Marina Sands Bay


Probuďte s nádherným výhledem na celé město v srdci tropického ráje na ostrově Mariana Bay, kde se tyčí jedinečný symbol luxusu - hotel Mariana Bay Sands. Máte tu jedinečnou možnost zaplavat si v nějvětším střešním bazénu a vychutnat si všechen luxus, co je Vám nabídnut.

Caiman eco refuge

Raffles Singapore


Hotel Raffles Singapore je majákem klasické koloniální architektury dokonale zachované mezi moderními mrakodrapy. S více než stoletou tradicí Vám nabízí svůj nezaměnitelný šarm a nevšední eleganci.

zeme-stat

Parkroyal Collection Pickering


Od nekonečných zelených zahrad po špičkové vybavení pokojů, budete součástí příběhu harmonie s přírodou a luxusem spojeným v jeden nezapomenutelný zážitek.  

Zážitky

zeme-stat

Garden city


Navštivte zelený ráj v srdci Asie, kde zažijete oázu klidu uprostřed pulzujícího městského života. Najdete zde harmonii mezi městem a přírodou, kterou nabízí tato unikátní metropole.

zeme-stat

S.E.A. akvárium


Otevřete bránu do jednoho z největších akvárií na světě, kde žije více než 100 000 mořských živočichů. Vydejte se na neuvěřitelnou cestu pod hladinu a objevte tajemství podmořského království suchou nohou.

zeme-stat

Večeře na ruském kole


Dopřejte si kulinářskou cestu s nádechem kouzla, kde každé otočení přináší nový chod a kouzelný okamžik. Tento zážitek Vás doslova vynese do nebe.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE