Malajsie


Malajsie je živou a zajímavou směsicí malajské, čínské, indické a domorodé kultury a zvyků. Objevování metropole Kuala Lumpur je dobrým výchozím bodem, než se vydáte na průzkum hustého deštného pralesa na Borneu, kde se můžete procházet v korunách stromů po visutých chodnících a pozorovat slony, pygmeje a orangutany, než si užijete odpočinek na jednom z nejkrásnějších ostrovů Sabahu. Nebo se vydejte na sever přes svěží koloniální oblast Cameron Highlands, kde si můžete vyzkoušet, jak se vyrábí čaj, a pak si odpočinout na pobřeží Langkawi, které nabízí jedny z nejklidnějších pláží na světě. Zažít také můžete skutečnou Malajsii se soukromým průvodcem, kdy prozkoumáte tradiční vesnice a navštívíte barevné trhy.

Hotely

zeme-stat

The Datai Langkawi


The Datai Langkawi Vám nabízí špičkový komfort s nepopsatelnou krásou přírody. Budete svědky nádherných výhledů na smaragdově zelenou džungli a azurově modré vody Andamanského moře. Nechte se na chvíli unést magií luxusu, kterou tento luxusní hotel nabízí.

Caiman eco refuge

one & only desaru coast


Dopřejte si neopakovatelný luxus, kdy se setkává plážová idylka s prvotřídním pohodlím. S nádherným výhledem na tyrkysové vody Jihočínského moře a bílé písečné pláže je zde každý okamžik oceánem klidu a nespočetných zážitků.

zeme-stat

Mandarin Oriental Kuala Lumpur


Hotel Mandarin Oriental najdete mezi rozkvetlými zahradami parku Kuala Lumpur City Centre a dramatickými výškami věží Petronas Twin Towers. 

Zážitky

zeme-stat

Tour po pralese


Otevřete srdce dobrodružství a vydešjte se na fascinující tour do pralesa v Malajsii! Procházejte tajemnými stezkami, kde uslyšíte zpěv ptáků a pocítíte vůni orchidejí. Přečnívejte na výhledy z koruny stromů a objevujte nezkrotnou krásu malajsijského pralesa, kde příroda hraje hudbu a vy jste součástí této harmonie.

zeme-stat

Batu caves


Vydejte se do srdce malajské kultury a obdivujte majestátní skály, které obklopují posvátnou jeskyni. Prozkoumejte tisíce let staré hinduistické chrámy a nechte se vtáhnout do magie Batu Caves, kde se setkává kultura s přírodou a každý okamžik je vzácným zážitkem.

zeme-stat

Sky walk Langkawi


Vzneste se do výšek a procházejte se po elegantním mostě Skywalk v Langkawi, který vám poskytne dechberoucí výhledy na azurově modré vody Andamanského moře a tropické ostrovy kolem. Každý krok na tomto obzoru ve výškách je krokem do nebeského dobrodružství, kde se smíchává adrenalin s krásou přírody.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE