Kambodža


Kambodža je sice malá země, ale má toho hodně, co nabídnout! Doporučujeme začít v hlavním městě Phnompenhu, kde se můžete seznámit s historií Kambodže za vlády Rudých Khmerů. Ve městě najdete také několik krásných restaurací na břehu řeky a honosný královský palác. Nesmíte vynechat také Siem Reap, kde se nachází klenot kambodžské koruny, Angkor Wat. Vydejte se do tohoto rozsáhlého chrámového komplexu v době východu slunce a užijte si toulky po složitých ruinách, z nichž některé jsou stále ukryty a rozpadají se pod liánami džungle. Vzhledem k tragické minulosti země je její úžasná vřelost překvapením pro mnohé cestovatele.

Hotely

zeme-stat

Shinta Mani Wild


Shinta Mani Wild je luxus a dobrodružství, které spojují své síly v jedinečném útočišti v srdci kambodžské džungle! Ubytujte se v elegantních stanech na stromech, které nabízejí neuvěřitelný výhled na prales a zvířata, která v něm obývají.  

Caiman eco refuge

Song Saa


Objevte tento tropický ráj, kde se spojují nekonečné pláže, azurově modré vody a péče o přírodu. Ubytujte se v elegantních vilách na vodě, kde je každý den plný relaxace na bílých plážích, šnorchlování v křišťálově čistých vodách a prozkoumávání okolních korálových útesů.

zeme-stat

Amansara


Nechte se unést exkluzivními pokoji, kde se elegantní design setkává s pohodlím a kde každý detail vypráví svůj vlastní příběh. Objevte kouzlo místní kuchyně a nechte se okouzlit jedinečnými výlety k nedotčeným krásám Angkor Wat.

Zážitky

zeme-stat

Angkor Watu při východu slunce


Přichystejte se na magický okamžik, kdy se slunce začíná zvedat nad horizontem a jeho první paprsky osvětlují majestátní siluetu Angkor Watu. Užijte si klidné okamžiky ticha a pozorujte, jak se chrám probouzí k životu ve světle ranního slunce.

zeme-stat

Apsara taneční představení


Vstupte do světa elegance a tajemství s kambodžským tancem Apsara! Ponořte se do  prostředí starobylé kultury, kde se tradice tančících bohyní ožívá před vašima očima. S jemnými pohyby vás Apsara zavede na úchvatnou cestu do dějin.

zeme-stat

Phnom Kulen vodopád


Ponořte se do krásy přírody a objevte neopakovatelnou sílu při návštěvě vodopádu Phnom Kulen v Kambodži! Omyjte svou duši v osvěžujícím proudění a prozkoumejte okolní přírodní krásy, které Phnom Kulen nabízí. Každý krok vás zavede k objevování nových tajemství tohoto nádherného místa.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE