Japonsko


Japonsko je destinací, kde se inovativní technologie a pulzující energie snoubí s nadčasovou elegancí a tradicí, a kombinuje tak zběsilé, rušné tempo měst s úchvatnými horskými scenériemi, rozlehlými lesy a tropickým pobřežím. V tak rozmanité zemi, jako je Japonsko, si můžete užít vše od pěší turistiky a lyžování až po nakupování, návštěvu chrámů a relaxaci v přírodních horkých pramenech. Zcela jistě nebudou zklamáni ani vášniví gurmáni. Můžete zažít celou řadu gastronomických zážitků, od autentického pouličního jídla až po stolování oceněné michelinskou hvězdou nebo domácí výrobu sushi. Vaši luxusní dovolenou si užijete ať už jako dobrodružnou dovolenou ve dvojici nebo rodinnou dovolenou s jedinečnými zážitky, jako je účast na japonském čajovém obřadu a setkání se sněžnými opicemi, nebo návštěva živých japonských měst Tokio a Ósaka.

Hotely

zeme-stat

Amanemu


Prožijte pobyt v tomto exkluzivním rekreačním odlehlém útočišti, kde tradice a pohoda tvoří symfonii v srdci japonské krásy. Ponořte se do léčivých vod onsen, kde se tradiční japonské rituály spojují s moderním pohodlím pro úplné uvolnění těla a mysli.

Caiman eco refuge

Sowaka


Ubytujte se v krásně restaurovaném historickém domě, kde Vás každý krok zavede do éry samurajů a geish. Prozkoumejte zahradu plnou klidu a krásy nebo se ponořte do tradice v jednom z našich klasických onsenů.

zeme-stat

Hotel Resol Kyoto Kawaramachi Sanjo


Ubytujte se v Hotelu Resol Kyoto Kawaramachi Sanjo, kde se tradice a modernita setkávají v srdci kyotojské krásy. Stylový hotel, který se nachází v blízkosti historických památek a moderních butiků. 

Zážitky

zeme-stat

Zkoušení kimona


Prožijte autentický zážitek z japonské kultury a oblékněte se do tradičního kimona! Procházejte se v tradičním oděvu a užívejte si jedinečnou příležitost prozkoumat japonskou estetiku a eleganci.

zeme-stat

Čajový ceremoniál


Objevte krásu japonské kultury skrze tuto intenzivní zkušenost. Usedněte k zemi na pohodlných poduškách a nechte se unášet do světa čajového umění, kde mistrovská příprava čaje spojuje sílu s atmosférou klidu.

zeme-stat

Večeře s geishami


Večeře začíná vstupem do tradičního ryokanu, kde vás přivítají krásné geishy svým kouzelným uměním. Užijte si vybraná jídla, která podtrhne autentičnost japonské kuchyně, a sledujte, jak se geishy věnují tradiční hudbě, tanci a konverzaci.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE