Indonésie


Indonéské souostroví zahrnuje více než 13 000 ostrovů rozmístěných napříč rovníkem. Od malebného Bali s rýžovými políčky, plážemi a sopkami až po odlehlý ostrov Sumba je tu mnoho příležitostí k vynikajícímu potápění a poznávání bujných deštných pralesů. Indonésie je bohatá také na kulturní dědictví, což dokazuje i diverzita rozdílných náboženství, od balijského hinduismu až po většinový islám.

Hotely

zeme-stat

Amankila Hotel


Amankila Hotel je luxusní ubytování s nebeským klidem na břehu východního pobřeží Bali. Luxusní vily s vlastním bazénem, odkud se otevírají panoramatické výhledy na azurové vody a klidný okolní kraj.

Caiman eco refuge

Buahan, a Banyan Tree Escape


Exkluzivní útočiště Buahan nabízí nekonečné pohodlí v elegantních vilách, které se rozprostírají v náručí bujné zeleně a panoramatických výhledů.

zeme-stat

Amanjiwo Hotel


Odkryjte kouzlo luxusních pokojů s dechberoucím výhledem na majestátní zříceninu Borobudur a okolní krásy přírody. S dechberoucím výhledem na tropickou krajinu a prvotřídním servisem vás Amanjiwo okouzlí svou jedinečnou atmosférou a luxusem.

Zážitky

zeme-stat

Borobudur chrám


Zavítejte do největšího buddhistického chrámu na světě - Borobudur. Procházejte se mezi tisíci sochami a reliéfy, které vyprávějí příběhy buddhismu a nabízejí meditativní atmosféru pod vrcholícím sluncem. Uvidíte nejen mistrovské dílo architektury, ale i mystické místo, kde se spojuje země s nebem.

zeme-stat

Orangutani na Sumatře


Vydejte se na nezapomenutelnou cestu do přirozeného domova orangutanů. Poznejte inteligentní a hravé orangutany, jak se volně pohybují v jejich přírodním prostředí. Sledujte, jak se mláďata učí od svých rodičů, a nechte se okouzlit jejich lidskými rysy a jedinečným chováním.

zeme-stat

Východ slunce na hoře Bromo


Vydejte se na výpravu do srdce sopek a prožijte jedinečný okamžik, kdy se slunce vynořuje nad horizontem. Na vrcholu Bromo si vychutnejte magii rozsvícené oblohy, která přetéká teplými odstíny oranžové a růžové.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE