Indie


Indie je nádherná směsice lidí, míst, tradic a kultur spojených do jednoho barevného obrazu. Pro kulturní nadšence je tu spousta možností, od projížděk rikšami úzkými uličkami rušných trhů s kořením až po poznávání umění blokového tisku. Milovníci historie si jistě vychutnají příležitost poznat fascinující dějiny této země. Místní průvodci vám přiblíží minulost země spolu s proniknutím do indické gastronomie, od kurzů vaření a kulinářských pěších prohlídek až po prvotřídní michelinské restaurace. Samozřejmě máte také možnost vydat se hledat nepolapitelného bengálského tygra, divoké asijské slony a lenochody do rozmanitých národních parků země, obdivovat zručný proces výroby čaje na zelených plantážích nebo se s místním průvodcem toulat kosmopolitními ulicemi Bombaje.

Hotely

zeme-stat

Six Senses Vana


Ze soukromých prostorných vil můžete pozorovat, jak se pohlcující klid rozprostírá v okolní přírodě a jak každý dotyk zvyšuje váš pocit pohody. Od wellness rituálů po kulturní zážitky, Six Senses Vana přináší rovnováhu a odpočinek, které jste vždy hledali.

Caiman eco refuge

The Leela Palace Jaipur


Ponořte se do nádherných prostorů hotelu The Leela Palace Jaipur, kde vás překvapuje každý detail a kde architektura přináší dojem královské důstojnosti. Každý pokoj a každý rozkvetlý zahradní koutek vás zavádí do světa, kde se péče a pozornost stávají vaším královským doprovodem.

zeme-stat

Taj Lake Palace


Pohádkový luxus najdete na hladině jezera Pichola. Při pohledu na Taj Lake Palace, který je zasazený v jasně modrých vodách jezera, budete cítit, jak se vaše srdce dotýká bohatství indické kultury. Každý pokoj, každý zákoutí je zárukou přepychu a elegance, kde se historické prvky prolínají s moderním pohodlím. 

Zážitky

zeme-stat

Jógová lekce v Rišikéš


Zažijte duchovní odpočinek v Rišikéši, kde se každá jógová lekce stává poutavým tanečním rituálem s přírodou! Zde se vydáte na cestu harmonie mezi tělem, myslí a duší, kde majestátní himálajské vrcholky slouží jako pozadí pro váš jógový rituál.

zeme-stat

Prohlídka Tádž Mahalu


Vstupte do království lásky a architektonické elegance při soukromé prohlídce Tádž Mahalu, kde se krása a historie setkávají v nejvyšší podobě! Při vaší privátní prohlídce budete ponořeni do příběhu, který Tádž Mahal vypráví světu. 

zeme-stat

Tygří safari


Svět divoké krásy na tygřím safari v Indii, kde zažijete nejvíc vzrušující setkání s tygrem. Vnímejte šepot pralesa a pociťte atmosféru, kterou vytváří tygři, kteří se prohánějí svým územím.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE