Filipíny


Filipíny jsou jedním z nejkrásnějších souostroví, které tvoří více než 7 000 ostrovů v západním Tichém oceánu. Přívětiví místní obyvatelé, azurové vody a zářivě bílé písečné pláže dělají z ostrovů jedny z nejúchvatnějších na světě. Nejoblíbenějším způsobem dopravy jsou džípy, které jsou proslulé svým křiklavým designem a staly se symbolem filipínské kultury. Luxus a dobrodružství jdou na Filipínách ruku v ruce. Jakmile budete chtít přestat relaxovat, čekají vás aktivity jako pádlování, plachtění a windsurfing, kterých je zde k dispozici nepřeberné množství.

Hotely

zeme-stat

Shangri-La Borocay


Shangri-La Boracay, na břehu průzračného moře a mezi bílými písečnými plážemi otevírá bránu do luxusu a pohody. Zde je každý okamžik spojen s odpočinkem a harmonii, zatímco nádherné západy slunce vám připraví scény, které zůstanou v paměti navždy.

Caiman eco refuge

Raffles Makati


Prestižní hotel v srdci města nabízí nezapomenutelný pobyt spojený s vrcholovým servisem a exkluzivním pohodlím. Zde se tradice potkává s moderní rafinovaností. Raffles Makati Vám nabízí elegantní pokoje, vynikající gastronomii a skvělý zážitek při pobytu.

zeme-stat

Conrad Manila


Prožijte nezapomenutelný pobyt v tomto exkluzivním 5hvězdičkovém hotelu, který spojuje moderní eleganci s filipínskou pohostinností. S dechberoucím výhledem na záliv Manila Bay a prvotřídním servisem vás Conrad Manila okouzlí svou jedinečnou atmosférou a luxusním vybavením.

Zážitky

zeme-stat

Soukromá prohlídka vodopádů v Cebu


Procházejte se okouzlujícími džunglovými stezkami a zastavte se u malebných vodopádů, kde si můžete užít soukromí a neomezeně naslouchat symfonii přírody. Užijte si soukromou prohlídku vodopádů na ostrově Cebu, kde se spojuje svěžest vodních kaskád s klidem tropického ráje.

zeme-stat

Rýžové terasy Banaue


Starobylá krajina na Filipínách představuje neuvěřitelný přírodní zázrak, který vykouzlil člověk v srdci hor Cordillera. Každý krok na těchto terasách vás zavede do světa tradičního zemědělství a úcty k přírodě. Sledujte, jak se rýžová políčka táhnou po svazích hor a mění barvu podle ročního období. Každý pohled na tuto unikátní krajinnou malbu vás naplní úžasem a pokorou.

zeme-stat

Projížďka lodí na podzemní řeče Palawan


Přidejte se na neuvěřitelnou vodní expedici na podzemní řece Palawan. Tajemné podzemí Vám ukáže nejčistší vody a skvostné vápencové formace. S projížďkou lodí na řece si užijete magický okamžik, kdy se světlo lodi odráží od krystalů a tvoří hypnotizující scény.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE