Čína


Čína, země s tisíciletou historií a ohromující různorodostí, nabízí více než 20 památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO. Zakázané město, Velká čínská zeď a terakotová armáda jsou jen některé z ohromujících historických památek, které oživují minulost této impozantní země. S bohatým uměleckým dědictvím a tradicemi, jako jsou čínská opera, kung fu a tradiční čajové obřady, Čína přináší poutavý pohled na rozmanitost čínské kultury. V kontrastu s tradičními řemesly jsou čínská města centry moderního designu, obchodu a technologických inovací. Skleněné mrakodrapy v Šanghaji, futuristická architektura v Šen-čenu a dynamika života v Hongkongu tvoří moderní tvář Číny.

Hotely

zeme-stat

The Puli


Jedním z prvních luxusních městských resortů v Šanghaji je hotel The Puli. Luxus se zde stává uměním a každý detail je pečlivě promyšlen tak, aby poskytl dokonalý zážitek. The PuLi spojuje tradiční čínskou eleganci s avantgardním luxusem.

Caiman eco refuge

Hylla Vintage Hotel


Navštivte Hylla Vintage Hotel, který se nachází pod majestátními zasněženými horami, kde pocítíte auru starobylosti trvající tisíce let. Prožijte nezapomenutelný pobyt v tomto butikovém hotelu, který spojuje vintage šarm s luxusem moderní doby. 

zeme-stat

The Middle House


Luxusní útočiště v srdci Číny. Od pohodlných pokojů s dechberoucím výhledem po exkluzivní wellness zážitky, zde se setkává vkus s dokonalým servisem. Přijďte a zažijte harmonii luxusu v samém středu čínské elegance!

Zážitky

zeme-stat

Tour po čínské zdi


Uchopte jedinečnou příležitost prozkoumat tento světový div, kde každý kámen vypráví svůj vlastní příběh. Ponořte se do tisíciletého odkazu a objevte úchvatnou krásu a velikost této světové divy s osobním průvodcem. 

zeme-stat

Privátní kurz kaligrafie


Umělecký luxus, který si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Nechte se unést tahy štětců a tímto uměleckým dobrodružstvím. S osobním instruktorem a individuálním přístupem se stanete mistrem v psaní krásných a vyvážených písmen.

zeme-stat

Ochutnávka čaje


Ochutnejte svět v každém doušku s exkluzivní ochutnávkou čaje! Ponořte se do rozmanitosti vůní a chutí, od jemných zelených čajů po silnější černo-bílé kombinace - každý list je jedinečným příběhem, který vás provede do světa lahodného požitku.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE